Mutfak Dolabı Modelleri 

Geniş evlerde uygulama sıkıntısı yaşanmayacak bu odalar, pek çok kişinin hayalini oluşturmaktadır. Kıyafetleri aksesuarları rahat rahat alıp kullanamamanın, küçük gardıroplara sıkışma zorunda kalan pek çok kişi gibi zorluklarını tahmin edebiliyoruz. Ütüsü bozulmadan, istediğiniz kıyafetinizi rahatça bulabileceğiniz; sürekli kaldırıp indirme derdi olmadan kullanışlı ve detaylı bölümleriyle konforunuzu fazlasıyla karşılayabilecek u giyinme odası modelleri hayalinizdeki evi oluşturmanızda size katkısı yadsınamaz.

U Giyinme Odası Tercihinizi Nasıl Yapmalısınız?

Peki, U Giyinme Odası Tercihinizi Nasıl Yapmalısınız? İlk olarak en çok kullandığınız alanları belirlemelisiniz oda da askılıkları çok kullanıyorsanız askılık bölümleri daha çok olan modelleri tercih etmeli tavanı yüksek odalarda elinizin yetişemediği üst kısımları, eşyalarınızı depolama görevi görebilecek yüklüklere, çok sık kullanmadığınız eşyaları koyabileceğiniz alanlara dönüştürmeniz mümkün. Raflar sizin için daha rahat kullanım alanları oluşturuyorsa bol raflı çekmeceli pratik bölümler yaratabilirsiniz. Aynı zamanda giyinme odanızı eğlenceli hale dönüştürmek değişik fikirlere açık olmak dekorasyonun en önemli kısmıdır. Olmazda olmaz boy aynası, rahatlıkla oturup deneyip çıkarabileceğiniz bir koltuk, üst raflara kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayacak bir tabure, ütü masanızın portatif olmasını istemiyorsanız dolabın içerisine gizlenmiş bir ütü masası, pantolonlar şallar kemerler her türlü takı ve aksesuarlar için uygun kullanım alanları giyinme odanızda harikalar yaratabileceğiniz önemli ipuçları olabilir. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak size uyan bir model seçip kendi zevkinize göre eklemeler yapmanız mümkün.

Giyinme Odasını Belirlerken Tarzınızı Yansıtın

Giyinme odası çözümlerinde kendinize ve evin dekoruna uyum sağlayacak bir tarz oluşturmanız mümkün bunun için Giyinme Odasını Belirlerken Tarzınızı Yansıtın. Seçeceğiniz renk ve desenlere odalarınıza canlılık katabilir, kendi ufak dokunuşlarınız ve şık detaylarla sıkıcı alanlar yerine eğlenceli, heyecan verici güzel alanlara dönüştürebilirsiniz. İlk ve öncelikli amaç odayı düzenli tutabilirken kullanımı da olabildiğince kolaylaştırabilmektir. Ufak alanların tasarımı daha kolayken geniş alanlarda fark yaratmak yaratıcılığınıza ve hayal gücünüze bağlıdır. Modern, klasik, minimalist, bohem, rustik, endüstriyel gibi pek çok tarzdan ilham alabilirsiniz. Sıcak renklerle odaya girdiğinizde dolaplardan üst üste duran raflardan, karmaşadan kurtulabilir odanın havasını ve enerjisini değiştirebilirsiniz. Odaya girdiğinizde hemen çıkmak istemeyeceğiniz, elbise seçerken, ütü yaparken kendinizi rahat hissedebileceğiniz detaylarıyla ışık saçan bir giyinme odası ise hayaliniz renklerin gücüne güvenin.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 17.08.2017 16:21:38
BU ÜRÜNÜ 200 KİŞİ İNCELEDİ