Mutfak Dolabı Modelleri 

Kullanışlı bir mutfak için öncelikli olan detaylı bir çizim içeren opsiyonel projelerdir. Dış görünüşte şık fakat içerik olan sizi zorlayacak şekilde tasarlanmış, gereksiz olarak yer kaplayan dolaplar sizin hiçbir işinize yaramayacaktır. İşin ehli dekorasyon firmalarının bulunduğu İstanbul’un Silivri semti, bu konuda oldukça başarılıdır. Silivri Mutfak Dolabı Modelleri İstanbul’un birçok semtine hizmet vermektedir.

En İyi Şekilde Hizmet Vermek

Müşterilerinin isteklerini önemseyen ve En İyi Şekilde Hizmet Vermek için piyasa var olan dekorasyon firmaları kişisel işletmelere nazaran bu işi çok daha iyi yaptığı gözlenmektedir. Dekorasyon işi bütünlük ve özen gerektiren detaycı bir işletmedir. Silivri’de konumlandırılmış bu firmalar anahtar teslim özelliği ile daha çok tercih ediliyor. İstekleriniz üzerine yapım aşamasına geçiliyor. Kullanılmasını istediğiniz malzemeleri seçenekler arasından seçerek diğer ekstra işlerle uğraşmadan mutfağınızı gönül rahatlığı ile teslim alıyorsunuz. Silivri İstanbul’un biraz dışarısından kalmasından dolayı da özellikle yaz aylarında nüfus sayısında artış yaşanır. Sezonluk tadilat işlerinin artış sebebi de bu yüzden de kaynaklanır. Şahıslarla uğraşmak istemeyen kesim dekorasyon firmalarını daha çok tercih eder.

Kullanışlı Bir Mutfak Dolabı

Kullanışlı Bir Mutfak Dolabı en fazla tercih edilenler arasında yerini alır. Kiler olarak adlandırılan çekmeceli ve köşe kısımlarda kullanım alanı kısıtlı noktalarda da dönerli tezgâhlar kullanılmalıdır. Tadilat işlemine başlanılmadan önce projeye mutlaka göz atmalısınız. Geniş bir mutfağa sahipseniz mümkünse karşılıklı olacak şekilde mutfak dolaplarınızı yaptırabilirsiniz. Açık renkleri tercih etmekten kaçınmayın. Yeni model kapaklarda temizlik sanıldığı kadar korkutucu değildir. Nemli bir bez yardımıyla bile el izlerini yok edebilirsiniz. Mebran kapakların daha çok ön planda olduğu lake ve vintage yapıdaki kapakların da kullanıldığı bilinmektedir. Silivri bölgesinde kapakların üretimi, montajı ve sonrasında gerekli olabilecek sorunlara karşı garanti sistemi ile çalışan dekorasyon firmaları oldukça fazladır. Mutfağınızı sadece dolap değişimi olarak düşünmek yanlış olur. Duvar boyası, masa takımı, ara fayanslar, yer döşemesi, tavan düzenlemeleri gibi detaylar mutfağınızın şık görünmesi için oldukça önemlidir. Bütün içerisinde bakılmalıdır. Fiyat seçenekleri sizin isteklerinize ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişmektedir.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.08.2017 17:50:22
BU ÜRÜNÜ 187 KİŞİ İNCELEDİ