Mutfak Dolabı Modelleri 

Mutfak dekorasyonu, özellikle evin hanımları için son derece önemlidir. Bunun için birçok adımı kusursuz şekilde gerçekleştirmek gerekiyor. İlk adım doğru mutfak dolabı ve mutfak tezgahı tasarımını yakalamaktır. Bunun için Şile mutfak dekorasyonu seçeneklerine bakılarak seçenekler daraltılabilir. Dekorasyonun bu temel taşları gerçekleştirildikten sonra, doğru beyaz eşyalarla sistem tamamlanmalıdır. Ardından son ve küçük dokunuşlar yapılması gerekir. Bu küçük dokunuşlardan biri doğru aydınlatmadır. Led ışıklı aydınlatma, mutfak için en kullanışlı ve uygun olandır.

En Güzel Mutfak Aksesuarları

Mutfaklarda yeni bir dekorasyon yapıldığında, son dokunuşları yapmak için en güzel mutfak aksesuarları seçilmelidir. Bu seçimde kişisel tercihler ön planda olacaktır. Ancak mutfakta kullanılan renklere uyumlu seçimler yapmak da önemlidir. Mutfakta fazla ve küçük aksesuarlar kullanılmamalıdır. Hareket halinde olunan bir alan olduğundan bu yoğun ve küçük aksesuar seçimi işlere mani olacaktır. Bazı küçük süslemeler yapılabilir. Buzdolabı magnetleri, duvar saati, yemek zamanlayıcı ve işlevsel şirin aksesuarlar tercih edilebilir. Pasta ve kurabiye sunumları için cam fanusların tasarım harikası olanları seçilebilir. Duvara, notların yazılabileceği sevimli ve küçük bir yazı tahtası eklenebilir. Mutfakta geçirilen zamanı keyifle geçirmek adına dekoratif küçük bir radyo ilave edilebilir. Çiçekle süsleme yapılacaksa, hijyen ve sağlık açısından şık, yapay çiçekler tercih edilebilir.

Doğru Mutfak Masası

Mutfakta en çok ihtiyaç duyulan ve gerekli olan mobilya mutfak masasıdır. Bu noktada doğru mutfak masası seçimi önem arz etmektedir. Mutfak çok küçükse, duvara monte şekilde kullanılan ve istenildiğinde kapatılabilen masalar tercih edilebilir. Bu şekilde yerden avantaj sağlamak mümkün olur. Nispeten daha geniş mutfaklarda ise sabit masalar kullanılabilir. Yumuşak ahşap tonlarında olan bir masa tercih edilebileceği gibi beyaz veya başka bir renk de seçilebilir. Mutfak masasının sandalyeleri yine masa ve mutfak ile uyumlu olmalıdır. Bu sandalyelerin konforlu ve rahat oturum sağlaması da mühimdir. Konumlandırılan mutfak masasının üzerine uygun bir ışıklandırma yapmak doğru olacaktır. Doğrudan masayı aydınlatacak olan bu ışıklandırma, aynı zamanda doğru bir abajur seçimi ile ortama şıklık katacaktır.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 14.08.2017 16:15:07
BU ÜRÜNÜ 204 KİŞİ İNCELEDİ