Mutfak Dolabı Modelleri 

Dolap üretimindeki farklılık ile dizaynlarında da değişikliklere gidildi. Raf bölmelerindeki sayı arttırılarak çoklu kullanım alanı haline getirildi. Giysileriniz, ayakkabılarınız ve günlük kullandığınız eşyaları yerleştirebileceğiniz bölmeler eklendi. Kullanım şekline ve amacına göre farklı dolap stilleri geliştirildi. Ray dolap iç dizayn modelleri farkı ile tek bir dolap şekli sayesinde mini kullanım eşyalarının hepsini kapsayacak alanlar açılmıştır. Sürgülü kapıları ve iç rafları ile farklı bir dizayna imza atılmıştır.

Dolap Çeşitleri ve Kullanım Özellikleri Nelerdir?

Peki, Dolap Çeşitleri ve Kullanım Özellikleri Nelerdir? Ray dolap iç dizayn modelleri kataloguna bakıldığında her ev için uygun olan dolap seçeneklerini bulmak mümkün. Katalog incelenirken, aynı zamanda kişisel özel dolaplar yaptırılabilir. Beğeni ve zevke göre hazırlanan uzun ömürlü, çok amaçlı kullanım şekli olan dolap modelleri üretilmiştir. Dolap yapımında kullanılan kaliteli ürün ve malzemeleri ile her renk seçeneğine uygun modelleri bulabileceğiniz zengin ürünler tasarlanmıştır.

Ekonomik ve uygun fiyatları ile ayakkabı, kıyafet, takı gibi daha birçok eşyayı içinde barındıracak dolap tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Çoktan bölmeli rafları ve sürgülü dolapları ile hem kullanışlı hem de sağlam dolap ürünleri sizin olabilir. Kullanım şekline bakıldığında; rahatlıkla temizlenen, üzerinde iz kalmayan ve toz tutmayan yapısı ile her zaman titizlikle kullanabileceğiniz sağlam, kaliteli, temizlenebilir dolap yapısına sahiptir.

Kişiye Özel Tasarlanan Dolap ve Şekilleri

Kişiye Özel Tasarlanan Dolap ve Şekilleri tam size göre olacak. Ray dolap iç dizayn modelleri sadece tasarlanmış ürün renk ve şekli dışında, kişilerin beğenilerine göre de hazırlanabilir. Daha önce tasarlanan ve dolabın nasıl olması gerektiği hakkında dizayn yapılmış ise üretimi sağlanır. Renk, şekil, içerik ve kullanım amacına göre bölmeleri ayarlanır. Dolabın konulacağı yere göre şekli belirlenir. Oda ya da dış alana göre ayarlanacak olan dolapların renk ve biçimine göre düzenlemelere gidilir.

Garantili olan dolap ürünlerinde indirimlere gidilir. Ray dolap farklı ile daha önce tasarlanmamış dolapların dizayn, renk uyumu ve boyutuna kadar bütün işlemleri yapılır. Dolap kurulumu, taşıması ve eve teslim hizmetleri ile müşterilere kolaylık sağlanmıştır. İnternet adresi üzerinden siparişler alınırken, kişisel dolap yaptırımları için canlı destek hattından günün belli saatlerinde iletişim kurulabilir.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 9.08.2017 17:11:52
BU ÜRÜNÜ 182 KİŞİ İNCELEDİ