Mutfak Dolabı Modelleri 

 

Dekorasyonmu yaptıracaksınız?

Mutfağınızı,banynozu ve evinizi komple yenilemeyimi düşünüyorsunuz? Neyi nasıl yapacağınızdan ve bunca işin altından nasıl kalkacağınızımı düşünüyorsunuz? Hiç dert etmeyin.! Feza Mutfak; bünyesinde barındırdığı ekiplerle mutfak,banyo ve ev dekorasyonunda aklınıza gelebilecek her türlü tadilat ve dekorasyon işlerinizi yapmaktadır.

Banyo ve mutfağınızı yenileyecekseniz? Eski fayansların komple kırımı ve dökümü varsa baca ve duvar kırma işleminin yapılması,Balkonun mutfağa katılması,Yeni projeye göre elektrik,su ve doğalgaz tesisatının yenilenmesi,yeni fayansların veya granitlerin döşenmesi.Klozet, duşakabin,banyo ve mutfak dolaplarının yenilenmesi.duvarların saten alçı ve boyanması,kapı kaydırma ve yeni kapıların takılması,pencere ve menfezlerin yenilenmesi işlerinin tek elden yaptırmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Evinize komple dekorasyon yaptıracaksanız? İşe kapıların ve ara koridorların fayanslarının sökümünden başlayabiliriz.Tüm elektrik tesisatlarını yenileyerek,salonunuzun bir duvarına şöyle güzel bir niş ile taş duvar çalışması yapıp modern bir Tv ünitesi yerleştirebiliriz..tavana ,ters tavan yaparak led ve spot yapabiliriz. Salon ve oda duvarlarının bir bölümüne kağıt kaplama diğer bölümlerine saten alçı çalışması yaparak boyayabiliriz.yerlere lamine parke veya laminat parke döşeyebiliriz.Ara koridor ve antreye laminat parke veya granit fayans yaparak iç kapıları takabiliriz.

Yatak odanıza zevkinize göre,Duvardan duvara modern bir ray dolap veya kantri tarzı bir dolap yaparak,çocuk odasına geçebiliriz.antreye ray kapaklı bir portmanto yaparak en son çelik kapıyı değiştirip evinizi size teslim edebiliriz.

 

 

2016 Mutfak Dekorasyonu

 

Modern Banyo Dekorasyonları

 

Ev Dekorasyon ModelleriSON GÜNCELLEME TARİHİ :
BU ÜRÜNÜ 1073 KİŞİ İNCELEDİ