Mutfak Dolabı Modelleri 

Kantri tarzı banyo dolapları duvar renginin seçimi önemlidir. Çünkü daha yumuşak ve sade bir görüntü sağlanmalıdır. Bu nedenle uçuk mavi, bej ve kum rengi tercih edilebilir. Zemin için seçilen fayansa türlerinde farklı görüntüler sağlayabilirsiniz. İki farklı rengi kullanarak karo bir zemin oluşturabilirsiniz. Düz bir zemin tercih edenler ise toprak rengi ya da gri tonlarını kullanarak doğal bir zemin görüntüsü sağlar. Doğal taşlar pahalı malzemeler arasında yer alır fakat kantri tarzı banyo tercih edenler için en uygun seçim doğal taşlardır. Küvet kantri tarzı dekorasyonda banyoların en önemli unsurudur. Klasik tarzda bir küvet tercih edilmelidir. Pirinç veya bronz renklerden yapılmış olan banyo armatürleri tercih edilmemelidir. Bunlar banyoda harika bir görüntü yakalamanıza yardımcı olur. Ayrıca banyonuzda eskitilmiş görünümlü ahşap eşyalar tercih etmeniz dekorasyonunuzda tamamlayıcı unsurlar arasında yer alır.

Kantri Tarzı Banyo Dolapları Seçimleri

Kantri Tarzı Banyo Dolapları Seçimleri en önemli unsurlar arasında yer alır. Kantri tarzı dekorasyonu tercih eden kişiler daha romantik ve klasik modelleri tercih etmelidir. Kantri tarzı banyo dolapları seçerken de aynı şekilde daha klasik modeller tercih edilmeli ve cam detaylara önem verilmelidir. Banyo dekorasyonlarında aynalar da önemli rol oynar. Kantri tarzı banyo dolapları seçilirken açık raflar dikkat çekici seçimlerdir fakat kapalı dolaplar tercih eden kişilerin kapaklarda oymalar ve açık renkler tercih etmelidir. Böylece dolaplar daha ön planda yer alır ve güzel bir görüntü elde edilir.

Dar Alanlar Ahşap Seçimler

Kantri tarzı banyo modellerini tercih eden kişilerin bu tasarımlarına uygun renkler ve aksesuarlar seçmesi gereklidir. Böylece dekorasyonlarında bütünlüğü sağlamış olurlar. Kantri tarzı banyolarda canlı renkler tercih edilmemelidir. Çünkü bu banyo modellerinde daha klasik bir görüntü hakimdir. Banyonuzun genişliği de dekorasyon tercihleriniz etkileyen en önemli unsurdur. Dar Alanlar Ahşap Seçimler yerine cam modeller veya açık raflar tercih edilmelidir. Böylece alandan tasarruf sağlanmış olur ve boğucu görüntü ortadan kaldırılır.

Kantri tarzı banyo modellerinde duşa kabin yerine açık küvetler tercih edilir. Bu dekorasyonun bütünlüğü için önemlidir. Aksesuar seçimlerinizde ise daha küçük ve kibar eşyalar tercih etmelisiniz. Özellikler alanı dar alan yerlerde küçük ve açık renk aksesuarlar tercih edilmelidir.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 5.09.2017 17:17:41
BU ÜRÜNÜ 161 KİŞİ İNCELEDİ