Mutfak Dolabı Modelleri 

Giyinme odası modelleri çeşitlilik göstermektedir. Birçok farklı tasarım yer alıyor. Özellikle villa tipi evlerde giyinme odası tercih ediliyor. Giyinme odaları kişilere daha rahat bir hareket alanı sağlıyor. Bu nedenle çoğunluk tarafından tercih ediliyor. Dekorasyon olarakta beğenildiği için kişiler evlerinde giyinme odalarına yer veriyor. Giyinme odaları küçük evlerde tercih edilmemelidir. Çünkü ev zaten küçük olduğu için giyinme odasına ayrılan alan farklı şekilde kullanılabilir. Ama geniş evlerde rahatlıkla tercih edilebilir.

Giyinme Odası

Evinizde yatak odasının içerisinde ek olarak ayrı bir oda varsa burası Giyinme Odası olarak kullanılır. Bu tarz yerlerin maliyeti yüksek olmaz. Oda zaten olduğu için sadece içerisini dekore etmek için harcama yapmanız gereklidir. Fakat odanızın içerisine ayrı bir oda yaptırıp burayı giyinme odası olarak tasarlamak isterseniz bunun maliyeti yüksek olabilir.

Giyinme Odalarında Boy Aynaları

Giyinme odası modelleri seçilirken farklı seçimler uygulanabilir. Kimi insan odasında bir mağaza havası uyandırmak ister kimi insan ise sadece odayı kullanım amacına yönelik dekore eder. Odasında küçük bir alışveriş merkezi havası uyandırmak isteyenler odanın duvarlarına dekoratif raflar yaptırabilir. Bu raflara aksesuarlarını, çantalarını ve ayakkabılarını yerleştirebilir. Gardırop yerine duvara askılar yaptırabilir. Böylece kıyafetleriniz kapalı dolaplarda yer almaz. Giyinme Odalarında Boy Aynaları kullanılabilir. Odasını yaşam alanı şeklinde kullanmak isteyenler odalarına makyaj masası ve aynası yaptırabilir. Odanız dar ise geniş ve koyu renkli dolaplar yerine açık renk ve daha az yer kaplayan çok amaçlı dolapları tercih ediniz. Dekorasyonda görselliğe önem veren kişiler cam dolaplar veya ledli aydınlatmalar tercih edebilir. Alanı geniş olan kişiler giyinme odasında josefin kullanabilir. Bu daha modern bir görüntü sergiler. Josefin seçimlerinizde eski modeller yerine daha spor tarzda modeller tercih edilmelidir. Ayrıca tamamen spor bir görüntü sergilemek isteyen kişiler odanın genişliğine göre kendilerine rahat bir oturma alanı tasarlayabilirler. Giyinme odalarını kendisine çalışma ve dinlenme alanı olarak tasarlayan kişiler vardır. Bu amaçla kullanılacak olan giyinme odalarında pencere olması şarttır. Giyinme odasında duvar rengini seçerken renklerin parlaklığı önemlidir. Parlak renkler daha fazla alan algısı yaratabilir fakat parlak olmayan renkler elbiselerin seçimini kolaylaştırır.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 28.08.2017 22:44:11
BU ÜRÜNÜ 265 KİŞİ İNCELEDİ