Mutfak Dolabı Modelleri 

Bu sene Fonksiyonel Mutfakların Vazgeçilmezi Blum Ray Hemen her konutun gerek mutfaklarında gerekse yatak odalarında tüm eşyalarımızı organize edecek ve düzenli bir şekilde yerleştirmeyi sağlayacak mobilyalar bulunur. Bu mobilyaların en sık kullanılan kısımları ise muhtemelen çekmecelerdir. Çekmeceler kapaklı dolaplara nispeten daha az eşya alırlar ancak kapaklı dolaplardan daha fazla kullanılırlar. Evimizde bulunan kapaklı ve çekmeceli mobilyalar hem fiyat olarak pahalı hem de montaj-demontaj işlemlerinin zorluğu nedeniyle sürekli yenilenebilecek ya da değiştirilebilecek eşyalar değillerdir. Bu nedenlerle mobilya tercihi her zaman kaliteli ve uzun ömürlü olan mobilyalardan yana olmaktadır. Örneğin mutfak dolabı yaptıran bir kişinin bu dolaptan beklentisi çekmece ve kapaklarının uzun ömürlü kullanıma müsait olması, ana yapı ve kalıbının bozulmamasıdır. Bu tür mobilyalarda kullanılan çekmece sistemleri zaman içerisinde gelişen teknolojiye ayak uydurarak çeşitli değişimlere uğramıştır.

Fonksiyonel Mutfak Mobilyaları

Fonksiyonel Mutfak Mobilyaları, mobilya uygulaması yapılacak mutfağın kullanılabilir alanından en yüksek oranda faydalanabilmek için geliştirilmiş tasarımlardır. Bu mutfak mobilyaları tasarımları kadar sağlamlıkları ile de ön plandadır. Çeşitli çekmece sistemleri ve kapak sistemleri bu mobilyaların işlevselliğini artırmakta, uzun yıllar sağlam kalmalarıyla tüketici dostu olmaktadırlar. Piyasada birçok çekmece mekanizması bulmak mümkündür. Bu mekanizmaların ömürleri imal edildikleri materyalin cinsi, kalitesi ve tasarım özelliklerine bağlıdır. Uzun ömürlü bir çekmece mekanizması standart mekanizmalara göre daha pahalı olsa da uzun vadede bu fiyat farkını fazlasıyla amorti etmektedir.

Fonksiyonel Mutfak Mobilyaları İçin Çekmece Mekanizması

Blum firması uzun yıllardan bu yana Fonksiyonel Mutfak Mobilyaları İçin Çekmece Mekanizması üreten sektörün önde gelen firmalarından biridir. Blum firması standart ve gizli başta olmak üzere birçok ray sistemi tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Ürünlerin uzun ömürlü ve modüler olması nedeniyle son yıllarda oldukça tercih edilen markalar arasında yerini almıştır. Blum firmasının ayrıca ürünlerinde kullandığı Blumotion sistemi ile çekmeceler daha yumuşak ve sessiz kapanmakta, hem ses kirliliği yapmamakta hem de mobilya üzerinde tahrik meydana getirmeyeceğinden mobilyanın ömrünü uzatmaktadır. Blum firmasının üretmiş olduğu Blumray sistemleri yüksek sarkma dayanımları ile yüksek ağırlık çekme kabiliyetine sahiptirler ayrıca her türlü mobilyaya montajları çok kolaydır.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 30.08.2017 22:41:20
BU ÜRÜNÜ 163 KİŞİ İNCELEDİ