Mutfak Dolabı Modelleri 

Yüksek parlaklıkta akrilik mutfak dolapları en çok tercih edilen modeller arasında yerini alır. Pürüzsüz akrilik mutfak dolap seti, moda desenli dokulu melaminler ile eşleştirilir ve dolap tasarımını çağdaş bir ambiyansa dönüştürür. Melamin malzeme daha dayanıklıdır ve kolay kolay çizilme yapmaz ayrıca mutfak dolaplarının deformasyon olmasını da önler. Mutfak dolaplarını yenilemeyi düşünenler ve tasarımcılar akrilik mutfak dolapları mutfakta şekil ve işlevle birleştirildiğinde renk ve dokunun karşılıklı etkileşimine bayılıyorlar. Cila ile benzer bir cila türü olan akrilik, kabinlere pürüzsüz bir görünüm verebilen, toksik olmayan, yansıtıcı yüksek parlaklıktaki bir kaplamadır. Çok çeşitli renklerde mevcuttur ve mutfak dolaplarına ayna benzeri bir görünüm verecektir. Akrilik mutfak dolap modelleri mutfağa estetik bir görüntü katacaktır. Üst düzey mutfaklar için tercih edilen yüksek kaliteli parlak seçenek, akrilik kaplamalar görsel alanı ve mutfağınıza davetkar bir çekim gücü katabilir. Estetik görünümleri ve kolay temizlenebilir özellikleri göz önüne alındığında, akrilik kaplamalı dolaplar laminatlara kıyasla daha pahalıdır. Akrilik mutfak dolapları için çok kullanışlı bir o kadarda zarif bir üründür. Özel tasarımlarda sıkça tercih edilen akrilik mutfak dolabının yüzey temizliği çok basittir. Parlak yüzey olduğundan dolayı imalatında gövde olarak parlak mdf kullanılmaktadır. Akrilik kaplama kapağı sağlamlaştırır ve mutfak dolabının çizilmelerini engeller. Modern çizgiler, farklı tasarımlar ve zarafeti ile mutfağınıza şık bir hava katacak akrilik mutfak dolapları son yıllarda en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır.

Renk ve Çeşitleri

Akrilik kaplamaları, renk tonunu ve parlaklığını yıllarca koruyan canlı renklerde geniş bir yelpazede mevcuttur. Akrilik mutfak dolap Renk ve Çeşitleri seçerken mutfağınıza uyumlu olmasına özen gösterin.

Bakım ve Dayanıklılık

Bakım ve Dayanıklılık oldukça önemlidir. Çatlamaya dayanıklı akrilik kaplamalar kararmaz, laminasyon yapmaz veya zamanla solmazlar. Sorunsuz ve pürüzsüz görünümlerini korurlar. Bununla birlikte, bu parmak izi izleri, kir ve lekelerin daha fazla görünür olması ve düzenli temizleme yapılması gerektiği anlamına gelir. Akrilik mutfak dolapları çizilmeye dayanıklıdır. Suya karşı dayanıklıdır kabarma yapmaz. Koyla temizlenen bir malzemedir. Parlak ve mat olmak üzere iki, ayrı gruba ayrılır. Parlak olan akrilik ayna gibi parladığından mutfağınıza çok şık bir hava katar.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 3.08.2017 17:25:56
BU ÜRÜNÜ 288 KİŞİ İNCELEDİ