Mutfak Dolabı Modelleri 

Acrylıc mutfak modelleri artık hanımların sıklıkla tercih ettiği harika bir mobilya çeşididir. Hanımların en çok zaman geçirdiği mutfakta neden acrylıc model kullanılmalı ya da neden tercih edilmeli. Hem şık hem de kullanışlı bir dolap için modelleri mutlaka inceleyin. Arcylıc dolaplarda parmak izi sorunu en çok duyulan şikâyetler içerisinde. Temizlik esnasında kuru bez kullanmamaya özen gösterirseniz dolabınızda asla çizik olmayacaktır. Hijyenik olması ve kolay temizlenebilmesi de tercih sıklığını biraz daha artırıyor. Acrylıc mutfak modelleri hazırlanırken ham olarak üretilmiş mdf ile folyonun birleşiminden yapılır. Artık dünyada en çok kullanılan mutfak dolabı modeli olan acrylıc uzun yıllar kullanılabilmesinin yanında çizilmeye de karşı dayanıklı olması tercih edilme sebeplerinin başında yer alıyor. Parmak izi ya da çizilmelere karşı dayanıklı olması da tercih edilme sıklığını bir hayli artırıyor. Acrylıc mutfak modelleri fiyat olarak biraz pahalı olsa da uzun senelere yayıldığında kendisini amorti ettiği düşünülerek alındığında avantajlı bir tercih olabiliyor.

Acrylıc mutfak dolaplarının artılarını sayacak olursak eğer;

  • Asla Çizilmez
  • Temizlenmesi oldukça kolay
  • Suya karşı dayanıklı
  • Parlak ve mat olarak hazırlanabilmektedir

Acrylıc mutfak modelleri içerisinde birden çok renk mevcut. Kendi tasarınızı kendiniz yapabilir ve istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Acrylıc Kapak

Ham olan mdf nin üzerine acrylık kapak parlak folyonun eklenmesiyle yapılan bir kapak türüdür. İki tür acrylıc kapak var ve bunlardan birincisi boya türü ikinci kapak türü ise melamin türüdür. Melamin mdf üzerine yapılan bir kaplama türüdür. Bu kaplama kapağı güçlendirir ve çizilmelere karşı korumaktadır. Acrylık panel olarak bilinen diğer kapak türü de İtalya'da üretilir. İç ve dış yüz kalınlığı 2 milim'dir. Ve bu kapak suya karşı oldukça dayanıklıdır. Çizilmeden su geçirmeden uzun yıllar kullanılabilen bu model fiyat yüksekliği ile de dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Acrylıc Mutfak Modelleri Fiyatları

Acrylıc mutfak modelleri fiyatları almak isterseniz artık mağazaya gitmeden istediğiniz ölçüleri ve renkleri kullanmak istediğiniz kapak türünüzü belirterek internet üzerinden teklif alabilirsiniz. Mutfağınızın kaç metre kare ve nasıl bir mutfak dolabı istediğinizi kullanmak istediğiniz malzemeye kadar belirtebilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise mutfağınızın kaç metre kare olduğudur. Burada yapacağınız yanlış hesaplama sizi fiyat konusunda yanıltacaktır.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 13.09.2017 16:28:41
BU ÜRÜNÜ 151 KİŞİ İNCELEDİ